info@farmaturk.net
+90 212 441 00 71
Cerebramax Kapsül - Cerebramax Plus Şurup
776₺

726₺

Paket İçeriği
Ürün Adet Fiyat
Cerebramax Plus Şurup 1 363.00₺
Cerebramax Kapsül 1 363.00₺
Paket Detay

Cerebramax Kapsül

İçindekiler: Sitikolin, Balık Yağı, Yumuşak Kapsül (Sığır Jelatini), Su, Nem Verici (Gliserol), Renklendirici (Demir Oksitler ve Hidroksitleri),  Emülgatör (Balmumu, beyaz ve sarı). DHA Normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. 

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: Günde 1 (bir) yumuşak kapsül, yemekten sonra alınmalıdır.   Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Faydalı etki için günde 250 mg alınmalıdır.  Hamilelik  ve   emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Doktorunuzun   talimatlarına dikkatle uyunuz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezİlaç değildir.   Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Kullanıcı Grubu: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.  Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde   muhafaza ediniz. .

Takviye Edici Gıda Onay Numarası : 006113-03.07.2019 

 

Cerebramax Plus Şurup

İçindekiler: Sitikolin, Stabilitör(Sorbitol), Nem Verici (Gliserol), Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Çilek Aroması, Ahududu Aroması), Koruyucu (Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat), Piridoksin Hidroklorür, Tatlandırıcı (Suklaroz), Tiamin Monohidrat, Metilkobalamin, Su

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı:   4-10 yaş grubu çocuklar ile 11 yaş ve üzeri yetişkinler için yemekten sonra günde 1 (bir) kere 1 (bir) ölçek (2,5 ml) alınması önerilir.Tatlandırıcı içerir.  Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayınız. İlaç değildir.

Kullanıcı Grubu: 4-10 yaş grubu çocuklar ile birlikte 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarınızda   doktorunuza danışın. Doktorunuzun talimatlarına dikkatle uyunuz. 

Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalaj içerisinde, kuru ve serin yerde   muhafaza ediniz.Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 016834 - 20.03.2023