info@farmaturk.net
+90 212 441 00 71
Cerebramax Kapsül - Vitalatonin Dilaltı Sprey
751₺

720₺

Paket İçeriği
Ürün Adet Fiyat
Cerebramax Kapsül 1 370.00₺
Vitalatonin Dilaltı Sprey 1 350.00₺
Paket Detay

Cerebramax Kapsül

İçindekiler: Sitikolin, Balık Yağı, Yumuşak Kapsül (Sığır Jelatini), Su, Nem Verici (Gliserol), Renklendirici (Demir Oksitler ve Hidroksitleri),  Emülgatör (Balmumu, beyaz ve sarı). DHA Normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. 

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: Günde 1 (bir) yumuşak kapsül, yemekten sonra alınmalıdır.   Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Faydalı etki için günde 250 mg alınmalıdır.  Hamilelik  ve   emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Doktorunuzun   talimatlarına dikkatle uyunuz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezİlaç değildir.   Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Kullanıcı Grubu: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.  Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde   muhafaza ediniz. .

Takviye Edici Gıda Onay Numarası : 006113-03.07.2019

Vitalatonin Dilaltı Sprey

İçerik: Melatonin , Piridoksin Hidroklorür, Su, Kıvam Arttırıcı (Gliserol),Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Ahududu Aroması, Çilek Aroması), Koruyucu (Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat), Renklendirici (Sade Karamel), Tatlandırıcı (Suklaroz)

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Günde 1 (bir) defa, yatmadan 30 dakika önce ağız içerisine ve dilaltına 1-5 püskürtme arası uygulanır. Dilaltında 30 saniye bekletildikten sonra yutulur. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Kullanıcı Grubu: 18 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamile veya emziren kadınlar ile 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Doktorunuzun talimatlarına dikkatle uyunuz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 014744-29.09.2022