info@farmaturk.net
+90 212 441 00 71
Cerebramax Plus Şurup - Vitalatonin Dilaltı Sprey
751₺

720₺

Paket İçeriği
Ürün Adet Fiyat
Cerebramax Plus Şurup 1 370.00₺
Vitalatonin Dilaltı Sprey 1 350.00₺
Paket Detay

Cerebramax Plus Şurup

İçindekiler: Sitikolin, Stabilitör(Sorbitol), Nem Verici (Gliserol), Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Çilek Aroması, Ahududu Aroması), Koruyucu (Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat), Piridoksin Hidroklorür, Tatlandırıcı (Suklaroz), Tiamin Monohidrat, Metilkobalamin, Su

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı:   4-10 yaş grubu çocuklar ile 11 yaş ve üzeri yetişkinler için yemekten sonra günde 1 (bir) kere 1 (bir) ölçek (2,5 ml) alınması önerilir.Tatlandırıcı içerir.  Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayınız. İlaç değildir.

Kullanıcı Grubu: 4-10 yaş grubu çocuklar ile birlikte 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarınızda   doktorunuza danışın. Doktorunuzun talimatlarına dikkatle uyunuz. 

Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalaj içerisinde, kuru ve serin yerde   muhafaza ediniz.Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 016834 - 20.03.2023

Vitalatonin Dilaltı Sprey

İçerik: Melatonin , Piridoksin Hidroklorür, Su, Kıvam Arttırıcı (Gliserol),Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Ahududu Aroması, Çilek Aroması), Koruyucu (Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat), Renklendirici (Sade Karamel), Tatlandırıcı (Suklaroz)

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Günde 1 (bir) defa, yatmadan 30 dakika önce ağız içerisine ve dilaltına 1-5 püskürtme arası uygulanır. Dilaltında 30 saniye bekletildikten sonra yutulur. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Kullanıcı Grubu: 18 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamile veya emziren kadınlar ile 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Doktorunuzun talimatlarına dikkatle uyunuz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 014744-29.09.2022